Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w przeglądarce.
English German Polish Russian
Powered by OrdaSoft!

Umów się na wizytę

(22) 760 33 77, 611 84 11

Dojazd

Szanowni Klienci,

Tylko u nas korzystając z zabiegu za minimum 1000 PLN, otrzymasz zwrot kosztów dojazdu do Kliniki taksówką.
Koszt przyjazdu zwracamy na podstawie wystawionego paragonu, maksymalnie do kwoty 100 PLN.Dojazd SKM lub KM z centrum:

 

Ze stacji W-wa Śródmieście: SKM - Szybka Kolej Miejska S2 w kierunku W-wa Rembertów, Sulejówek Miłosna lub  KM - Koleje Mazowieckie w kierunku Sulejówek Miłosna, Mińsk Mazowiecki, Siedlce. Wysiąść na stacji Warszawa Rembertów, następnie przesiadka w autobus 115 kierunek Aleksandrów z przystanku PKP Rembertów (obok Delikatesów) wysiąść na przystanku na żądanie Jagiellońska znajdującym się obok Kliniki, lub autobus 216 kierunek Zielona, 514 kierunek Wola Grzybowska, wysiąść na przystanku na żądanie Sosnowa, dojść do ulicy Wspólnej, skręcić w prawo i iść prosto około 8 min, po lewej stronie znajduje się Klinika.
 
http://www.ztm.waw.pl/rozklad_nowy.php?c=182&l=1


Dojazd ZTM z centrum:
 
35 minut autobusem 520 do przystanku Marysin, następnie przesiadka w autobus 173, 315, 115 - kierunek Stara Miłosna, Mokry Ług wysiąść na przystanku na żądanie Jagiellońska. Przystanek znajduje się obok Kliniki.
 
http://www.ztm.waw.pl/rozklad_nowy.php?c=182&l=1


 
Przykładowy  dojazd samochodem ( miejsca parkingowe przed Kliniką ):
 
Kierunek Trasa Łazienkowska/ Trasa Siekierkowska na skrzyżowaniu ul. Ostrobramskiej z ul.Płowiecką  kierować się w prawo na ul.Płowiecką i dalej ul. Bronisława Czecha, następnie w lewo w ul.Kościuszkowców dalej w prawo w ul.Korkową, którą jadąc cały czas prosto przechodzi w ul.Wspólną.

lub

Kierunek Marsa - jadąc ul. Marsa za wiaduktem skręcić w prawo w ul. Rekrucką, następnie w lewo w ul. Korkową, którą jadąc cały czas prosto przechodzi w ul. Wspólną.