Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w przeglądarce.
English German Polish Russian
Powered by OrdaSoft!

Umów się na wizytę

(22) 760 33 77, 611 84 11

liposukcja laserowa warszawa medidermnici liftingujące warszawa mediderm
nici liftingujące metamorfoza warszawa
nici liftingujące metamorfoza warszawa zamykanie naczynek warszawa
depilacja laserowa warszawa mediderm
venus legacy warszawa mediderm thermage warszawa mediderm icoone warszawa medidermzabiegi na ciało warszawa mediderm
kosmetyczka warszawa medidermkosmetyczka warszawa mediderm
zabiegi na ciało warszawa mediderm
depilacja laserowa warszawa medidermdepilacja laserowa warszawa mediderm
depilacja laserowa warszawa mediderm


 

Dojazd

Szanowni Klienci,

Tylko u nas korzystając z zabiegu za minimum 1000 PLN, otrzymasz zwrot kosztów dojazdu do Kliniki taksówką.
Koszt przyjazdu zwracamy na podstawie wystawionego paragonu, maksymalnie do kwoty 100 PLN.Dojazd SKM lub KM z centrum Warszawy:

 

Ze stacji W-wa Śródmieście: SKM - Szybka Kolej Miejska S2 w kierunku W-wa Rembertów, Sulejówek Miłosna lub  KM - Koleje Mazowieckie w kierunku Sulejówek Miłosna, Mińsk Mazowiecki, Siedlce. Wysiąść na stacji Warszawa Rembertów, następnie przesiadka w autobus 115 kierunek Międzylesie z przystanku PKP Rembertów, wysiąść na przystanku na żądanie Jagiellońska znajdującym się obok Kliniki, lub autobus 183 kierunek Zielona, 514 kierunek Wola Grzybowska, wysiąść na przystanku na żądanie Sosnowa, dojść do ulicy Wspólnej, skręcić w prawo i iść prosto około 8 min, po lewej stronie znajduje się Klinika Medi-Derm
 
http://www.ztm.waw.pl/rozklad_nowy.php?c=182&l=1


Dojazd ZTM z centrum Warszawy:
 
35 minut autobusem 520 do przystanku Marysin, następnie przesiadka w autobus 173, 115 - kierunek Stara Miłosna, Mokry Ług wysiąść na przystanku na żądanie Jagiellońska. Przystanek znajduje się obok Kliniki.
 
http://www.ztm.waw.pl/rozklad_nowy.php?c=182&l=1


 
Przykładowy  dojazd samochodem z centrum Warszawy ( miejsca parkingowe przed Kliniką ):
 
Kierunek Trasa Łazienkowska/ Trasa Siekierkowska na skrzyżowaniu ul. Ostrobramskiej z ul.Płowiecką  kierować się w prawo na ul. Płowiecką i dalej ul. Bronisława Czecha, następnie w lewo w ul.Kościuszkowców dalej w prawo w ul.Korkową, którą jadąc cały czas prosto przechodzi w ul. Wspólną.

lub

Kierunek Marsa - jadąc ul. Marsa za wiaduktem skręcić w prawo w ul. Rekrucką, następnie w lewo w ul. Korkową, którą jadąc cały czas prosto przechodzi w ul. Wspólną.Dojazd samochodem z kierunku Siedlce czas podróży około 1 godz. 10 min.

Kierunek Trasa DK2 jadąc ul. Józefa Piłsudskiego dalej ul. Warszawską i ul. Siedlecką wjechać na trasę DK2, dalej jadąc DK2, A2, DK2 za miejscowością Zakręt skręcić w prawo w ul. 1 Praskiego Pułku, jadąc prosto do Ronada Bułhaka na rondzie trzeci zjazd w ul. Juliana Ursyna Niemcewicza, dalej jechać prosto, minąć kolejne rondo, jadąc na wprost ul. Wspólną, miejsce docelowe znajduje się po lewej stronie.


Dojazd samochodem z kierunku Mińsk Mazowiecki czas podróży około 35 minut

Kierunek Trasa DK92 jadąc ul. Warszawską, na rondzie Imienia Wołyńkiej Brygady Kawalerii skręcić w drugi zjazd, pozostając na ul. Warszawskiej, jadąc dalej DK92, na drugim  rondzie skręcić w drugi zjazd trasa DK2, na trzecim rondzie drugi zjazd w ul. Warszawską trasa DK2, za miejscowością Zakręt skręcić w prawo w ul. 1 Praskiego Pułku, jadąc prosto do Ronada Bułhaka na rondzie trzeci zjazd w ul. Juliana Ursyna Niemcewicza, dalej jechać prosto, minąć kolejne rondo, jadąc na wprost ul. Wspólną, miejsce docelowe znajduje się po lewej stronie.


Dojazd samochodem z kierunku Otwock czas podróży około 25 minut

Jadąc ul. Hugona Kołłątaja, kontynuując dalej ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego, dalej jadąc ul. Patriotów, na rondzie trzeci zjazd w ul. Patriotów, na drugim rondzie jadąc prosto ul. Kazimierza Szpotańskiego, dalej kontynuować ul. Wydawniczą, następnie jadąc wzdłuż ul. Kaczeńca, dalej ul. Łysakowską, na rondzie pierwszy zjazd w ul. Korkową - jadąc cały czas prosto przechodzi w ul. Wspólną.


Dojazd samochodem z kierunku Wołomin czas podróży około 20 minut

Kierunek Trasa DW628
ul. Legionów kierować się na południe, na pierwszym skrzyżowaniu skręcić w prawo w ul. 1 Maja DW634, minąc pierwsze rondo w kierunku ul. Nadarzyńskiej, następnie skręcić w lewo w ul. Al. Józefa Piłsudskiego DW631, jechać dalej prosto w ul. Rekrucką, na rondzie trzecie zjazd w ul. Korkową - jadąc cały czas prosto przechodzi w ul. Wspólną.